تعمیرات کولر گازی

 تهویه مطبوع

سرویس کولر گازی مستر ; خدمات خرابی در سراسر استانبول. مستر تهویه مطبوع تعمیر ، نگهداری ، تعمیر ، نصب، گاز تهویه مطبوع ، حذف – نصب – تعویض، خدمات فنی کولر گازی شما را ارائه می دهد.
تعمیر کولر گازی

سرویس خرابی کولر گازی

تیم تهویه مطبوع مستر ما متشکل از تکنسین های آموزش دیده و مجرب در نصب، تعمیر، نگهداری و تعویض قطعه کولر گازی می باشد. خدمات فنی تعمیر و نگهداری و تعمیر انواع کولرگازی با برندهای مختلف. هر قطعه تعویض شده توسط تکنسین های جوان ما که هر کدام دارای گواهینامه در زمینه خود هستند و با درک خدمات قابل اعتماد و با کیفیت عمل می کنند، به مدت 1 سال گارانتی می شود.

خدمات تعمیر تهویه مطبوع

سرویس فنی آلوشلار که سالهاست کار خود را با هدف ارائه بهترین خدمات تهویه مطبوع در بین خدمات تعمیرات کولر گازی شکل داده است، خدمات خود را با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان انجام می دهد.

تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع

آلودگی و تخریب روی سطوح انتقال حرارت دستگاه ها باعث کاهش عملکرد دستگاه می شود. ضمناً فشار کاری گاز مبرد در دستگاه باید متناسب با فصل تنظیم شود. به همین دلیل انجام تعمیرات تهویه مطبوع بر روی کولرگازی دو بار در سال بسیار مهم است.

با کاهش راندمان کولرهای گازی که نگهداری نمی شوند، مصرف انرژی افزایش می یابد.

برای اینکه با کمترین هزینه بهترین کارایی را از کولر گازی خود بگیرید، سرویس تهویه مطبوع ALUŞLAR Teknik

آرزو می کنیم از محصول کولر گازی خود که کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد در مواقع خوب استفاده کنید.

خدمات فنی

شرکت ما که در سه ماهه اول سال 2002 در سمت اروپایی تأسیس شد، با نام خدمات فنی آلوشلار شروع به ارائه خدمات شرکتی کرد.

شرکت ما که با کادر متخصص از تمامی برندها و مدل های کولر گازی پشتیبانی فنی می کند، خدمات تهویه مطبوع، تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع، نصب تهویه مطبوع، حذف – مونتاژ کولر گازی، خرابی کولر گازی ، تعویض کولر گازی، فروش کولر گازی، فروش قطعات کولر گازی، پشتیبانی فنی، کالاهای سفید، کولر گازی، بویلر کمبی و گاز طبیعی ارائه دهنده خدمات فنی، پروژه، تعمیر، تعمیر و نگهداری می باشد.

نصب تهویه مطبوع

بسیار مهم است که کولر گازی شما در جای مناسب نصب شده باشد. گاهی اوقات نمی توانید بازده مورد نظر خود را از کولرهای گازی نصب شده در مکان نامناسب بدست آورید، اما گاهی اوقات می توانید آن را با مصرف انرژی بسیار بالا به دست آورید.

از آنجایی که کولر گازی شما دمای محیط را از نقطه ای اشتباه کنترل می کند تا وظیفه خود را انجام دهد، عمر کولر گازی شما کاهش می یابد.

به شما کمک می کند تا با توجه به مقدار BTU کولر گازی مورد استفاده و در محیطی که در آن نصب می شود، مناسب ترین مکان را انتخاب کنید. ما در هر برند کولر گازی و محیطی در نصب کولر گازی با کادر فنی متخصص در سراسر استانبول به شما خدمات ارائه می دهیم.

الزامات نصب تهویه مطبوع چیست؟
برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه نصب تهویه مطبوع ما دیدن کنید .

خدمات تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع

ما به عنوان خدمات تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع چه کار می کنیم؟

تمیز کردن کندانسور و اواپراتور با پاک کننده کولر گازی و آب تحت فشار،
تاسیسات برقی، اوتامات V، کنترل مقادیر ولتاژ – جریان، کنترل
فشار بالا و پایین گاز R-22، تمیز کردن
تشت و خط تخلیه، تمیز کردن
داخلی پروانه های فن،
کنترل همه اتصالات،
تمیز کردن فیلترهای هوا،
کنترل ظاهری زیبا،
اضافه کردن گاز در صورت عدم وجود.

خدمات فنی کولر گازی

Alushlar Klima SERVİSİ که سال هاست خرسند بوده در زمینه گرمایش و سرمایش در خدمت شما مشتریان گرامی بوده است در انواع خدمات تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع در کنار شماست.
با توجه به موقعیت مکانی کولر گازی شما و قرار گرفتن آن در شرایط مختلف فصلی، ممکن است آسیب هایی به کولر گازی وارد شود. آسیب ها و آلودگی هایی که ممکن است در قسمت انتقال حرارت دستگاه ایجاد شود به طور قابل توجهی بر عملکرد کولر گازی شما تأثیر می گذارد. برای رفع این مشکل، تعمیر و نگهداری دوره ای تهویه مطبوع باید دو بار در سال بر روی کولر گازی شما انجام شود.

سرویس تهویه مطبوع

همه برندها و مدل های کولر گازی نوع دیوار – نوع سقف – نوع کف – انواع سقف کاذب – انواع اتاق نشیمن – انواع کانالی – کولر گازی سیار نوع قابل حمل ما خدمات تضمینی در عیب یابی، تعمیر ، نگهداری و خدمات نصب کولر گازی ارائه می دهیم.

خدمات تعمیر تهویه مطبوع

تنها کاری که برای پاسخگویی به راهکارهای شرکتی ما نیاز دارید این است که با ما تماس بگیرید. شرکت ما سال هاست که با اعتماد به نفس و قدرت بخش سال ها در بخش خدمات تهویه مطبوع خدمت می کند.
تعمیر تمامی ایراداتی که ممکن است در کولر گازی شما رخ دهد بدون در نظر گرفتن برند، با استفاده از قطعات یدکی اورجینال توسط تیم های مجرب خود انجام می دهیم. ما با شبکه گسترده خدمات خود، سریع ترین و مطمئن ترین خدمات را در زمینه خدمات تهویه مطبوع در مناطق استانبول ارائه می دهیم.
برای تعمیر و نگهداری کولر گازی شما در استانبول با کادری خوش برخورد، صادق و حرفه ای در خدمت شما هستیم. ما در تلاش هستیم تا با پرسنل مجاز خود در شرکت خود بهترین خدمات را برای کولرهای گازی شما از همه برندها ارائه دهیم.

 چیست؟ نیاز چگونه درک می شود؟ هزینه قطعات چیست؟


کولر گازی ها وسایلی هستند که به طور مداوم در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های عملکردی کولر گازی برای گرم کردن اتاق در زمستان و ایجاد محیط خنک تر در تابستان استفاده می شود. این دستگاه های بسیار کاربردی زندگی را بسیار آسان تر می کنند. اگرچه کولرگازی یک برند باکیفیت فرصت استفاده چندین ساله را ارائه می دهد، اما ممکن است هر از چند گاهی نشانه هایی از خراب شدن این دستگاه ها مشاهده شود. شرکت ما که در خدمات تعمیرات تهویه مطبوع حرفه ای است، اجازه می دهد تا دستگاه های شما برای سالیان متمادی بدون فرسودگی مورد استفاده قرار گیرند.


به عنوان خدمات تعمیر تهویه مطبوع ، شرکت ما همیشه حرفه ای ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. استانداردهای کیفی ما بسیار بالا است و ما در این فرآیند مراقب هستیم تا خرابی هایی را که در دستگاه های شما رخ می دهد تعمیر کنیم. خرابی های مکرر کولر گازی توسط کارکنان مجرب ما در طول روز به سرعت تعمیر می شود.

تعمیر کولر گازی
تعمیر کولر گازی


دلایل نیاز به تعمیر در کولر گازی


انواع مختلفی از خرابی ها در دستگاه های تهویه مطبوع رخ می دهد. شرکت خدمات تهویه مطبوع ما مطالعات بسیار دقیقی را برای رفع نقص در این فرآیند انجام می دهد. تمامی برندهای کولرگازی کد عیب را بیشتر به دلیل ایراد با چشمک زدن کد عیب و چراغ ها نشان می دهند. در این مرحله اطلاعات کلی با کد خطا در صورت خرابی کولر گازی بدست می آید. اما برای اینکه دستگاه هزینه های جدی تری ایجاد نکند، نیاز به کمک حرفه ای است.

از آنجایی که کدهای خطای کولرگازی بسیار متفاوت است، شرکت ما بهترین خدمات را در این فرآیند به شما ارائه می دهد. شایع ترین خرابی های کولر گازی در کولرگازی


• خرابی یونیت داخلی و فن یونیت خارجی کولر گازی •
خرابی موتور فن واحد داخلی و خارجی کولر گازی • خرابی
کمپرسور (موتور) کولر گازی •
خرابی ولتاژ کولر گازی • خرابی
برد یونیت داخلی و یونیت خارجی کولر گازی •
خرابی سنسور
کنترل کولر گازی اشکالات چشمی گیرنده •
تقویت فیوز
کولر گازی • خرابی نشت گاز کولر گازی


جدا از رایج ترین نقص هایی که در بالا ذکر شد، کولر گازی در صورت بروز مشکل نیاز به تعمیر دارد و در این مرحله باید به سرویس مراجعه کنید.


• عملکرد گرمایش و سرمایش
کولر گازی با توجه به فصل پایین است • یونیت داخلی یا خارجی برای کولر با صدای زیاد کار می کند
• کولر به خودی خود خاموش می شود
• کولر گازی برق زیادی می کشد
• کولر گازی بوی بسیار بدی دارد
• یونیت داخلی کولر از ملحفه آویز بیرون می آید یا پای یونیت خارجی جدا می شود.


در صورت بروز مشکلات یا علائم فوق باید از خدمات کولر گازی کمک بگیرید. در غیر این صورت ممکن است به دلیل عوامل زیادی آسیب ببیند. برای اینکه از نظر سلامتی، کارایی و عملکرد و در آخر خسارات مادی و معنوی دچار مشکل شوید باید از سرویس کولر گازی کمک بگیرید.


انواع مختلفی از گسل ها وجود دارد. مهم ترین نکته در رفع این خرابی ها این است که خرابی ها را به گونه ای تعمیر کنیم که تکرار نشود. شرکت ما همواره در تعمیر کولر گازی خدمات دائمی و تضمینی ارائه می دهد.

خدمات تعمیر کولر گازی
خدمات تعمیر کولر گازی


چگونه قیمت ها را در تعمیر تهویه مطبوع تعیین کنیم؟


اگر کولر گازی شما که به عنوان کاربر کولر گازی استفاده می کنید یکی از دلایل ذکر شده در بالا را دارد یا فکر می کنید کولر گازی شما معیوب است. شما می توانید با تماس با خدمات کولر گازی ما، قیمت تعمیر کولر گازی خود را دریافت کنید. اولین کاری که ما انجام می‌دهیم این است که کولر گازی شما را آزمایش کرده و به وضوح مشخص کنیم که مشکل چیست. برای تعمیر تهویه مطبوع، ما نیروی کار، تشخیص عیب و قیمت قطعات را جداگانه محاسبه می کنیم. ما به مشتریان خود بهترین قیمت را ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما به عنوان یک شرکت، هزینه تشخیص عیب را در اکثر مناطق دریافت نمی کنیم. ما خدمات تشخیصی رایگان ارائه می دهیم.


دلایل خرابی و الزامات تعمیر کولر گازی را به طور واضح در مورد قیمت تعمیر کولر گازی به مشتری شما ارائه می کنیم. ضمناً تعویض قطعاتی که انجام داده ایم، قطعات یدکی اورجینال شرکت بوده و خدمات 1 سال کار و گارانتی قطعات را ارائه می دهیم. نماینده شرکت تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع باید اولین سیستم تهویه مطبوع معیوب را بررسی و نقص را شناسایی کند.


در تعمیر کولر گازی در صورتی که مشکل ساده باشد و بدون استفاده از مصالح قابل انجام باشد با هزینه سرویس مشکل را حل می کنیم. همچنین، ما هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کنیم. به طور کلی هزینه خدمات ما بسته به نوع کولر گازی بین 100 تا 150 لیر لیر متغیر است. با شرکت هایی که با آنها توافق کرده ایم، این هزینه را حتی مقرون به صرفه تر می کنیم.

خدمات تعمیر کولر گازی
خدمات تعمیر کولر گازی


قیمت قطعات نیازمند تعمیر در کولر گازی چقدر است؟


عناصر زیادی در کولر گازی وجود دارد که مختص ویژگی ها و موقعیت های مختلف است. با کنترل برنامه ریزی کولر گازی و اتصالات الکتریکی برخی از قسمت های این قطعات، برخی از قسمت ها بر قسمتی از سیستم خنک کننده یا موتور تاثیر می گذارند. در کولرگازی، هزینه قطعاتی مانند تعویض و تعمیر کارت یونیت داخلی و یونیت خارجی، سنسورهای لوله یونیت خارجی محیط و لوله یونیت داخلی، چشمی شیر و گیرنده، کمپرسور ممکن است متفاوت باشد. به عبارت دیگر، تفاوت های جدی در هزینه و نحوه کار بین سنسور کولر گازی otsam و قیمت کمپرسور وجود دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق قطعات می توانید از طریق تماس با خدمات تعمیر کولر گازی ما وقت ملاقات و اطلاعات دریافت کنید.


تعمیر سایر قطعات کولر گازی ممکن است هزینه کمتری نسبت به تعویض آنها داشته باشد. نکته دیگری که باعث افزایش هزینه در کولرگازی می شود، اندازه و کوچک بودن کولر گازی است. وقتی کولرگازی 9 هزار – 12 هزار، 18 هزار – 24 هزار و 36 هزار – 48 هزار btu در 3 گروه به عنوان کولرگازی کافی بررسی می شود، با افزایش BTU کولر گازی، قیمت تمام شده قطعات و قیمت ها به همان نسبت افزایش می یابد. برای اطلاع دقیق از قیمت می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

خرابی لوله کولر گازی
خرابی کولر گازی


تعمیر کولر گازی


شرکت ما که در خدمات خرابی تهویه مطبوع حرفه ای است ، همیشه مراقب است که این خدمات را در جایی که دستگاه ها قرار دارند ارائه دهد. ما اهمیت زیادی به استفاده از قطعات یدکی اصلی برای تعویض قطعات یدکی که ممکن است در حین تعمیر دستگاه های شما ایجاد شود، قائل هستیم. خدمات ما که همیشه در فرآیندهای تعمیر تهویه مطبوع تضمین می شود، همچنین تضمین می کند که دستگاه های شما دوام بیشتری داشته باشند.


شرکت خدمات کولر گازی ما که تعمیرات انواع برندهای کولر گازی است خدماتی فراتر از انتظار شما ارائه می دهد. استانداردهای کیفیت ما بسیار بالاست و بهترین خدمات تعمیر کولر گازی را در این فرآیند به شما ارائه می دهیم. ضمناً از نظر قیمت تعمیر کولر گازی همواره به رضایت مشتری توجه می کنیم. شما همیشه می توانید برای دریافت مقرون به صرفه ترین قیمت تعمیر کولر گازی در صنعت با ما تماس 

خدمات فنی ALUŞLAR

تلفن خدمات

0532 706 99 51

تلفن خدمات

0212 564 51 10


Ustaklimaci.com
Ustaklimaci.com
dogalgazmuhendislik.com
inverterklimaservisi.com


آیا تهویه مطبوع برای سلامتی مضر است؟
اختراع و تاریخچه
تهویه مطبوع چگونه کولر گازی گرم می شود؟
تهویه مطبوع چگونه خنک می شود؟
انواع و طبقه بندی کولر گازی
هنگام استفاده از کولر گازی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟
احتیاط هنگام انتخاب
اطلاعات تهویه مطبوع
درباره تهویه مطبوع مشاوره در مورد تهویه مطبوع زمان
نگهداری کولر
گازی انتخاب پرده تهویه مطبوع
اطلاعات مفید اصطلاحات مورد استفاده
اشتباه فهمیده شده است آیا می دانید؟تعمیر کولر گازی آرچلیک بکو رگال ،
سرویس کولرگازی دایکین بایماک ، سرویس فنی کولر گازی ال جی ، تعمیر کولرگازی وستل،اسپلیت سرویس کولرگازی بوش، سرویس کولر گازی ایرفل ، سرویس کولر گازی آریستون ، فرولی سرویس کولرگازی , سرویس کولر گازی زیمنس , سامسونگ , آلارکو , تعمیر کارت کولر گازی اینورتر سرویس کولرگازی پروفیل , سرویس کولرگازی میتسوبیشی , تعمیر کولر گازی , سرویس کولر گازی توشیبا , خدمات فنی کولر گازی سقفی تعمیرکار کولر

سرویس کولرگازی vestel

سرویس پرده هواسرویس کولر گازی اینورتر


کولر گازی سقفی
کولر گازی نوع سیار
, سرویس کولرگازی Vaillant کولر گازی
Diamond Electric, کولر گازی Teknik
کولر گازی از نوع کانالیDuct Type Conditioner
سرویس کولرگازی رگال , سرویس کولرگازی اسپلیت
فوجی الکتریک , سرویس کولرگازی یورک ,
Akai , سرویس کولرگازی پاناسونیک , سرویس کولر گازی
کولر گازی اسپلیتKelon ,

توصیه خدمات فنی کولرگازی گاز کولر گازی باید حداقل هر 6 ماه یکبار چک شود.

سرویس تهویه مطبوع روبنیس، سرویس تهویه مطبوع VRF، سرویس تهویه
مطبوع از نظر تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع، تنها کاری که مصرف کننده باید انجام دهد این است که فیلتر هوای کولر گازی خود را تمیز کرده و سالی دو بار کولر گازی را سرویس کند.
سرویس کولر گازی آلتوس، نصب تهویه مطبوع
مهمترین نکته در استفاده از کولر گازی استفاده تمیز از کولر گازی است.

خدمات تهویه مطبوع White Westinghouse

تعمیر و نگهداری کولر گازی فرآیندی ضروری است تا دستگاه شما به درستی کار کند و جریان هوای کارآمدتری را ارائه دهد. تعمیر کولر گازی, تعمیر کولر گازی

خدمات فنی تعمیر و نگهداری تعمیرات

Baymak، Beko، Airfel، Airwell، Alarko، Alaska، Altus، Americool، Arçelik، Aura، Baxi، Bosch، Carrier، Cartel، Daikin، Daimond، Daylüx، Delonghi، Demirdöküm، Demrad، Denki، Diamond، Isısan، Kelon، Lg، Eca، Electra، Goodman، Haier، Electrolux، Ferroli، Frigidaire، Fuji، Fujielectric، Fujitherma، Fujitsu، Galanz، General، Generalelectric، Hicon، Highlife، Hitachi، Hyundai، Lg beko، Mcquay، midea، Mitsubishi، Mitsubishi، Mitsubishi، Mitsubishi، Mitsubishi. , Panasonic, Profilo, Raks, Regal, Rooftop, Rubenis, Samsung, York, Zass, Zen, Zibro, Samui, Sanyo, Seg, Sharp, Shiro, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Ugur, Unionair, Unionaire, Vaillant , Velena, Vestel, Viessmann, Weili, Westinghouse, Whitewestinghouse

برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با کارشناس لمس کنید