تعمیر یخچال هیمالیا

لوگو

021-675490

تعمیراتیخچال فریزر

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا | تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

03مارس

خدمات پس از فروش : نصب ، سرویس و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا بدست تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در سراسر تهران انجام میگردد .

یخچال فریزر و ساید بای ساید های هیمالیا هم مانند تمامی یخچال فریزر های دیگر نیاز به نگهداری ، سرویس سالیانه و در برخی موارد به نیاز به تعمیر دارد ، از همین روی مجموعه تعمیرگاه سرویس برتر در سراسر تهران و کرج در مناطق مختلف آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشندفهرست صفحه

تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

خرابی در یخچال فریزر ها معمولا از نقاطی پیش می آید که دارای استهلاک و یا حساسیت میباشند ، ما در اینتجا چند نمونه از خرابی های یخچال هیمالیا را که بیشتر ممکن است برای یخچال فریزر شما بوجود بیاید را نام میبریم .

 1. خنک نکردن یخچال یا فریزر 
 2. خاموش شدن صفحه نمایشگر ( برد الکترونیکی )
 3. بهم ریختن تنظیمات دمای یخچال 
 4. یکسره کار کردن موتور
 5. برفک زدن یخچال
 6. خرابی لاستیک درب
 7. خرابی ترموستات
 8. جمع شدن آب در یخچال 
 9. از کار افتادن موتور یخچال 
 10. سوختن کمپرسور یخچال 
 11. صدای زیاد و غیر طبیعی 

هر کدام از این موارد به چند قسمت جداگانه مربوط میشود ، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر برروی کلمه علت خرابی یخچال کلیک کنید ، یا برای تعمیر یخچال هیمالیا با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

انتخاب سرویس برتر برای تعمیر یخچال هیمالیا

شاید برای شما سوال باشد که چرا برای تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا سرویس برتر را انتخاب کنیم ؟ ما در این به چند نمونه از مزی های سرویس برتر نصبت به سایر تعمیرگاه ها اشاره میکنیم .

 • تعمیرکاران ما سال ها در زمینه تعمیرات یخچال مخصوصا هیمالیا دارای تخصص و تجربه میباشند .
 • خدمات یخچال فریزر های هیمالیا توسط سرویس برتر با گارانتی 6 تا 12 ماهه ارائه میشود .
 • تمامی هزینه های و تعرفه های تعمیر یخچال طبق تعرفه اتحادیه محاسبه و در فاکتور در ج میگردد .
 • به علت تعداد بالای متخصصین سرویس برتر زمان سرویس و تعمیر یخچال هیمالیا در کمترین زمان میسر میگردد .
 • تامین قطعات برای سرویس و تعمیر کاملا از 0 تا صد توسط سرویس برتر میباشد .

خدمات در محل توسط نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا

تقریبا 99% خدمات مورد نیاز برای تعمیر یخچال هیمالیا در محل انجام میگردد ، ما با توجه به مدل و مشکل دستگاه شما قطعات مورد نیاز برای سرویس و تعمیر دستگاه را به همراه تکنسین به منزل شما خواهیم آورد تا در همان مراجعه اولیه کار شما انجام شود .
خدماتی که در محل انجام میشوند عبارت اند از :

 • شارژ گاز یخچال 
 • عیب یابی یخچال 
 • تعویض فن های کمپرسور و اواپراتور
 • تعمیر و تعویض ترموستات
 • تعویض سنسورها
 • تعمیر سیستم یخ زدایی خودکار
 • تعمیر و تعویض هیتر المنت 
 • تعویض لاستیک درب
 • تعویض صفحه اواپراتور
 • تعویض صفحه کندانستور
 • و دها خدمات دیگر

هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم ، هزینه های تعمیرات یخچال هیمالیا بر اساس نرخ اتحادیه میباشد .

بعد از بازدید و عیب یابی دقیق دستگاه شما میتوانید از هزینه های سرویس و تعمیر باخبر شوید ، در صورتی که با مبالغ مشکلی نداشتید تعمیرکار دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد

تعمیرات تخصصی یخچال هیمالیا در تهران

یخچال هیمالیا یکی از معتبرترین یخچال ها در بین ایرانی هاست.تعمیر و سرویس یخچال هیمالیا در تهران، توسط نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران، شرکت فنی و مهندسی تاسیسات vip تهران با ایجاد نمایندگی های متعدد در اقسا نقاط شهر تهران تمامی امور مربوط به تعمیرات و سرویس کامل یخچال هیمالیا جهت عیب یابی و رفع مشکلات برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

بنا به درخواست مشتریان از شرکت فنی و مهندسی تاسیسات vip تهران این شرکت در تمامی مناطق شهر تهران دارای نمایندگی های فعال می باشد.

یعنی این که زمانی که شما  با شرکت فنی و مهندسی تاسیسات وی آی پی تماس حاصل فرمایید، تعمیرکاران یخچال هیمالیا در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند.

شما عزیزان میتوانید برای درخواست تعمیرات یخچال هیمالیا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.


عجله دارید؟ 09108496155

تعمیر و سرویس یخچال هیمالیا در تهران

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد، مجموعه تاسیسات وی آی پی تهران دارای نمایندگی های فعال در مناطق مختلف شهر تهران می باشد.این شرکت با اخذ نمایندگی معتبر از شرکت هیمالیا، کار تعمیرات یخچال هیمالیا را برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.شما عزیزان اگر از یخچال های هیمالیا استفاده می کنید، و یخچال هیمالیا شما دارای مشکلات و تعمیراتی شده است، به عنوان مثال اگر نیاز به سرویس یخچال هیمالیا و یا عیب یابی این یخچال دارید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

درخواست تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

شرکت تاسیسات VIP با بیش از 10 سال سابقه کار و مجوز های لازم از نمایندگی های انواع یخچال در ایران آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان است.عجله دارید؟ 09108496155

تعمیرکار و سرویسکار یخچال هیمالیا در تهران

تعمیر یخچال هیمالیا توسط تعمیرکار یخچال هیتاچی گاها پیش می آید که مشتریان نگران شخص تعمیرکار یخچال هستند و از اینکه او را نمی شناسند می ترسند که مشکلی برای آنها هنگام تعمیر یخچالشان پیش بیاید، در این رابطه باید به شما اطمینان بدهم که:

تمام تعمیر کاران یخچال هیمالیا ما بطور کامل احراز هویت شده اند و از امین بودن آنان اطمینان حاصل شده است، لذا نگران چیزی نباشید و سرویسکار حرفه ای یخچال خود را پیدا کنید. 

شما می توانید در صورتی که از یکی از سرویسکاران یخچال ما رضایت داشتید نام او را یادداشت کنید تا درصورتی که تعمیرات یخچال بیشتری داشتید دوباره همان سرویسکار را برای شما ارسال کنیم که هم از شخصیت تعمیرکار یخچال اطمینان داشته باشید و هم از قدرت تعمیر یخچال او.

تعرفه و هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

قیمت تعمیر  و سرویس یخچال هیمالیا در تهران توسط تاسیسات وی آی پی با توجه به خدمات و ضرافت و کیفتی که در قطعات و تعمیر استفاده می شود بسیار مناسب و اقتصادی می باشد. دلیل این امر هم رقابتی بودن قیمت تعمیرات یخچال می باشد.

ضمن این که به دلیل این که شرکت تاسیسات وی ای پی تهران، نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال در تهران، و نمایندگی معتبر انواع یخچال های ایرانی و خارجی می باشد، محاسبه قیمت تعمیر و سرویس یخچال هیمالیا تهران در این شرکت متناسب با نرخ اتحادیه تعمیرکاران یخچال در تهران محاسبه می شود، و همچنین در صورتی که شما از طریق سایت رسمی شرکت فنی و مهندسی تاسیسات وی آی پی تهران با تعمیر کار یخچال تماس حاصل فرمایید، از تخفیفات ویژه این شرکت بهره مند خواهید شد، فقط کافیست که در زمان برقراری تماس به همکاران ما اعلام نمایید که از طریق سایت شرکت به تعمیرکار سیار مجموعه تاسیسات وی آی پی متصل شده اید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

شرکت فنی و مهندسی تاسیسات تهران با اخذ نمایندگی معتبر از شرکت هیمالیا تنها نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال شرکت هیمالیا در شهر تهران می باشد.از جمله نمایندگی های فعال این شرکت در مناطق مختلف تهران می‌توان به نمایندگی این شرکت در غرب تهران اشاره کرد.

که در مناطق مختلف غرب تهران نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در صادقیه، ستارخان، کاشانی، سعادت آباد، تهرانسر، به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند.

همچنین نمایندگی های فعال این شرکت در شرق تهران می‌توان به نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهرانپارس، نیروی هوایی، سبلان، دماوند، پیروزی، و غیره اشاره کرد.

و برای آن دسته از مشتریانی که ساکن شمال تهران هستند می توانند با نمایندگی های فعال این شرکت در در منطقه نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، تماس بگیرند.

همچنین از نمایندگی های فعال این مجموعه در جنوب تهران می توان به نازی آباد، شهر ری، دولت آباد و غیره اشاره کرد

برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با کارشناس لمس کنید