تعمیر یخچال کنوود

نمایندگی مجاز تعمیرات کنوود

ویژگی های مرکز تعمیرات یخچال کنوود

جنرال سرویس نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید کنوود

شما برای تعمیرات یخچال کنوود می توانید در هر ساعت از شبانه روز در هر هفت روز هفته با این مرکز تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی مجموعه مجاز تعمیرگاه از پرسنل مجهز و مجرب تشکیل شده است که با هر تماس در محل حاضر شده و اقدام به تعمیرات و بررسی اصولی دستگاه شما می نماید. اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما ایرادی داشته باشد که بتوان در محل رفع کرد، در همان محل مورد نظر ایراد برطرف خواهد شد. اما اگر مشکلات آن نیاز به بررسی بیشتر و دستگاه های تخصصی داشته باشد، دستگاه به کارگاه برده شده و در آنجا عملیات لازم برای تعمیرات یخچال کنوود انجام شده و سپس به منزل شما یا محل کار شما بازگردانده می شود.

 • اگر خودتان بخواهید این وسیله را حمل کرده و در کارگاه های مختلف حمل کنید ممکن است متحمل خسارت و خستگی شوید که این مجموعه این مشکل را برای شما حل کرده است و مسئولیت رفت و برگشت آن را متحمل می گردد.
 • مورد دیگر داشتن اعتماد به تعمیرکارانی است که به محل زندگی شما پا می گذارند. همانطور که میدانید هر کسی را به منزل نمی توان راه داد و مشکل بسیاری از ما در هنگام تعمیرات لوازم خانگی خود مثل تعمیرات یخچال کنوود می تواند همین مورد باشد.
 • بودن مرکزی که بتواند اعمال تعمیرکار خود را ضمانت کند و یا در صورت انجام تعمیرات یخچال کنوود بتواند عواقب آن را ضمانت کند، مورد نیاز همه ماست که مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه از جمله این مراکز است که تعمیرات خود را به مدت 360 روز ضمانت کرده و در صورتی که بعد از تعمیرات یخچال کنوود تان مشکل دوباره تکرار شد می توانید به این مرکز اطلاع داده و خدمات لازم را دریافت نمایید.
 • تا آنجا که دستگاه شما به تعمیرات احتیاج داشته باشد، تعمیرکاران اقدام به تعمیر کرده و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد این عمل با قطعات اورجینال و دارای گارانتی صورت می گیرد.
 • این مرکز دارای شعبات مختلف در سراسر تهران می باشد و با توجه به محل سکونت شما در شمال، جنوب، شرق، غرب و یا حومه تهران کادر مجرب خود را برای تعمیرات به محل شما اعزام می نماید.
 • اگر در خارج از تهران سکونت دارید می توانید با تماس با این مجموعه مشاوره لازم را به صورت رایگان دریافت کرده و سپس اقدام به تعمیرات یخچال کنوود خود نمایید.

مشکلات رایج در تعمیرات یخچال کنوود

در صورت مصرف اشتباه یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی ایجاد می شود که در اکثر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال اکثر این مشکلات رایج و یکسان می باشد. قبل از هر چیز لازم به ذکر است برند کنوود در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و برای ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است. هنگام تعمیرات یخچال کنوود باید به این نکته توجه داشته باشید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند مجاز تعمیرگاه، تعمیرکار طلب نمایید. زیرا در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی است اما برای تعمیرات یخچال کنوود باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند بود.

 • برفک زدن یخچال kenwood از نوع نوفراست

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند. روش کارکرد این نوع یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی شوند، باید به عملکرد صحیح آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال کنوود اقدام نمود. علت برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با عمل به آنها و برطرف نمودن شان مشکل حل شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال کنوود به صورت تخصصی تر باید از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ درون یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پارگی یا خرابی شده باشد می تواند عامل این اتفاق گردد. اگر فاصله لازم از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به قسمت انتهایی یخچال بچسبد این مشکل را موجب می شود. در موارد تخصصی تر می توان به خرابی ترموستات که وظیفه کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره کرد. خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد اشکال در فن دستگاه، از جمله این موارد است.

 • افتادگی درب یخچال kenwood

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید کنوود شما درست چفت نمی شود یا اگر آن را می بندید و سپس باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا مشکل باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال کنوود تان اقدام کنید. اما اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید ممکن است در درب آن اجسام سنگین بسیاری قرار داده اید. یا ممکن است فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما توانایی تحمل وزن زیاد نداشته و ممکن است در صورت عدم تعمیرات یخچال کنوود تان درب آن یا لولای آن بشکند.

اگر لولای درب دچار خوردگی شده باشد یا دچار شکستگی باشد یا باید اقدام به تعویض قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب مشکل را برطرف نمایید.

 • شنیدن سرو صدای عجیب از یخچال کنوود

در حالت عادی صداهای طبیعی در اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد. اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی کنید، کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی نمایید. اگر به موقع به تعمیر یخچال کنوود اقدام نکنید و یا از کادر مجرب برای تعمیرات استفاده ننمایید ممکن است متحمل خسارت های بالایی گردید.

 • جمع شدن آب در کف یخچال کنوود

به طور کلی در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع می شود که اگر این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار اشکال شود این آب به درستی تخلیه نشده و در درون یخچال جاری می گردد. اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را بررسی کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله موارد هشدار است که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال کنوود تان باید اقدام کنید.

در صورتی که یخچال تان تراز نباشد نیز این اتفاق می افتد یا اگر در عملکرد دیفراست یخچال خللی ایجاد گردد آب به درستی تخلیه نمی شود.

 • خنک نشدن یخچال kenwood

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد باعث فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نتیجه مسمومیت ما گردد. به صورت معمول دمای یخچال شما باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد نماید. در مورد فریزر باید بدانید دما ی درون آن باید بین منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده گردد. و باید برای تعمیرات یخچال کنوود اقدام کنید.

برای بررسی باید از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل نمایید.  اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی باشد بهتر است برای تعمیرات لازم اقدام کرده و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را بررسی کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار می دهد.

اگر مواد غذایی در یخچال شما بسیار زیاد باشد و فاصله لازم را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از میان آنها عبور کرده و آن را خنک کند.

 • کار کردن بدون وقفه یخچال kenwood

اگر این مشکل برای وسیله شما ایجاد شود تعمیرکار سیم پیچ های کندانسور را مورد بررسی قرار داده یا درب یخچال و چفت بودن درست لاستیک آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 • خاموش شدن مکرر دستگاه

یخچال فریزر به طور کلی در فواصل مشخص روشن و خاموش شده و به صورت اتومات کار می کند، اگر احساس کردید در فواصل خیلی کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می شود بهتر است بدانید تعمیرات یخچال کنوود و بررسی عملکرد آن توسط تعمیرکار لازم می باشد.

اگر سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا همان کمپرسور دستگاه ایرادی وجود داشته باشد خودش را به این صورت نشان می دهد. و باید به وسیله تعمیرکاران مجرب بررسی شده و برای تعمیرات یخچال کنوود اقدام صورت گیرد.

 • یکسره کار کردن دستگاه

اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار مشکل شده و دستگاه یکسره کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در بخش کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن مشکلی وجود دارد که باید بررسی شده و توسط تعمیرکار مجرب تعمیرات یخچال کنوود انجام گردد.

 • روشن نشدن یخچال کنوود

در صورتی که جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق یا اشکال در بخش الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا مشکلی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می گردد.

روش استفاده صحیح و نگهداری مناسب از یخچال کنوود

برای اینکه وسیله الکتریکی شما نظیر یخچال فریزر و ساید بای ساید که وسیله مهمی در منزل است دچار خرابی نشده و به تعمیرات یخچال کنوود نیاز پیدا نکنید، بهتر است در روش مصرف خود تجدید نظر کرده و یا به یکسری موارد دقت نمایید.

 • داشتن فاصله لازم بین یخچال و دیوار پشتش را جدی بگیرید. این فاصله حداقل باید 20 سانتی متر بوده و امکان رد و بدل شدن هوا بین دستگاه و یخچال را ممکن سازید.
 • در تمیز کردن و برفک زدایی دستگاه همت کرده و باید حداکثر هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار در سال یخچال فریزر را برفک زدایی کنید. در غیر اینصورت به تعمیرات یخچال کنوود نیازمند می گردید.
 • یخچال را از وسایل گرم کننده مثل بخشی که اجاق گاز در آن قرار دارد دورتر نصب کنید. و سماور برقی و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر قرار ندهید.
 • به کودکانتان بیاموزید درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته ننمایند.
 • از ترانس یا محافظ برای جریان برق یخچال فریزر خود استفاده کنید تا در صورت قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر شما نسوزد. این مورد را همیشه مد نظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیرات یخچال کنوود نگردید.
 • کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا گردش هوا در یخچال را به درستی انجام دهد و وسیله درست تر کار کند.
 • یخچال را بیش از اندازه پر نکنید، زیرا این کار مانع از جریان آزاد هوا بین مواد غذایی شده و آن را سرد نمی کند.
 • غذاهای داغ را قبل از اینکه به صورت داغ در یخچال بگذارید بیرون در محیط آزاد قرار دهید تا از حالت داغی در بیاید و سپس آن را در یخچال بگذارید. این کار باعث فشار آمدن به موتور دستگاه برای خنک کردن مواد غذایی داغ می شود.
 • یخچال فریزر kenwood خود را در مکانی قرار دهید که تراز باشد و باری اینکار می توانید از پایه هایی که می تواند تراز را در زمین های شیب دار تامین کند استفاده کنید.

با انجام کار های بالا و موارد ذکر شده می توانید از تعمیرات یخچال کنوود در امان باشید.

چه زمانی برای تعمیر یخچال کنوود اقدام کنید؟

 • اگر در وسیله خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر محیط یخچال تان گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را سرد نمی کند دچار ایراد افت سرما شده که باید برای تعمیرات یخچال کنوود تان اقدام نمایید.
 • اگر کندانسور دستگاه دچار یخ زدگی شده باشد و برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرکاران تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا مشکل تخلیه از تعمیرکاران مشاوره بگیرید.
 • زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده و یا احساس کردید بسیار گرم است و یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید بدانید که دستگاه شما دچار اشکال شده است.

و بعد از همه این موارد یخچال ها در بخش نمایشگر خود کدهایی را نشان می دهند که به شما کمک می کند مشکل را بفهمید و یا برای تعمیرات یخچال کنوود به تعمیرکاران گزارش داده تا مشکل شما برطرف نمایند. در ادامه کدهای یخچال فریزر و پیامی را که برای شما دارند شرح می دهیم.

ارورها و کدهای خطای رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود

به طور کلی یخچال ها به دو دسته یخچال فریزر های جدا و یخچال فریزر های ساید بای ساید تقسیم می شوند. در هر کدام کد ها متفاوت بوده و برای تفسیر این کد ها باید به نوع وسیله سرمایشی دقت نمایید. هر کدام از این کد ها را مشاهده کردید می توانید به دفترچه راهنمای یخچال مراجعه کرده و آن را تفسیر نموده یا با مراکز نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق سایت مجاز تعمیرگاه به مطالعه تفسیر کدها بپردازید. و برای تعمیرات یخچال کنوود در زمان مناسب خود اقدام نمایید.

کدهای خطای یخچال فریزر کنوود

 • کد خطا E1: سنسور دیفراست به دلیل وجود خرابی سنسور و یا برد اصلی خراب شده است.
 • کد خطا E3: مشکل در سنسور بین یخچال و فریزر.
 • کد خطا E4: المنت دستگاه دچارسوختگی شده است.
 • کد خطا E8: پیغام وجود مشکل در سنسور یخساز به دلیل اتصالی مدار ها.
 • کد خطا E9:خرابی و مشکل یخساز.

هنگام مشاهده هر گونه کد بر روی نمایشگر با مراکز مجاز تماس گرفته و در اسرع وقت برای تعمیرات یخچال کنوود تان اقدام کنید تا یک مشکل کوچک در صورت عدم رسیدگی به مشکل بزرگتر تبدیل نگردد.

کدهای خطای رایج یخچال ساید بای ساید کنوود

اگر در یخچال ساید بای ساید خود این کد ها را مشاهده کردید متناسب با تفسیر، برای تعمیرات یخچال کنوود اقدام نمایید:

 • کد خطا E0: خطای سنسور فریزر به دلیل اتصالی مدارها یا خرابی سنسور.
 • کد خطا E1:خطای سنسور دیفراست.
 • کد خطا E3: سنسور کانال بین یخچال و فریزر دچار خرابی و مشکل شده است.
 • کد خطا E4: مشکل و خرابی هیتر المنت به دلیل سوختگی المنت.
 • کد خطا E8: پیغام خطای سنسور یخچال به دلیل اتصال مدار ها و یا خرابی سنسور.
 • کد خطا E9: به دلیل سوختگی موتور و یا وجود مشکل در سیم های ارتباطی موتور یخساز دچارمشکل شده است.

هزینه سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود

در صورتی که هر خللی در وسیله برقی شما ایجاد شد از ترس هزینه مشکل را به امان خود رها نکنید، می توانید با یکی از نمایندگی ها یا مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی کنوود مانند مجاز تعمیرگاه تماس بگیرید، مشکل خود را عنوان کنید و هزینه تعمیرات یخچال کنوود خود را بپرسید. مطمئن باشید که در صورت مشکلی در عملکرد یخچال، سرویس و تعمیر یخچال کنوود شما در صورت نیاز، بسیار ضروری بوده و برای جلوگیری از تعویض قطعه، تحمیل هزینه بیشتر به خودتان و سرایت کردن مشکل به سایر قطعات باید هر چه سریعتر مشکل خود را به وسیله تعمیرکار ماهر برطرف نموده و قبل از هر اقدامی می توانید هزینه حدودی را پرسیده و سپس اقدام به تعمیرات یخچال کنوود خود نمایید.

هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تنظیم شده و هزینه قطعات بر اساس قیمت روز بازار تعیین می گردد.

بهترین تعمیرگاه رسمی کنوود در تهران

اگر محصولات مختلف کنوود را خریداری کرده اید و در حال حاضر برای آنها مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر یخچال کنوود خود را با خیالی راحت به بهترین تعمیرگاه رسمی کنوود در تهران و ایران؛ مدرن تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک تعمیر یخچال کنوود شما را به بهترین شکل و با بالاترین سرعت برایتان انجام می دهد.

مدرن تکنیک، یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی و مجاز کنوود در ایران است که در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده خدمت است. شما فقط کافی است که با یکی از شماره های پایین با شعبه های شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تماس حاصل فرمایید و تعمیر یخچال کنوود را به ما بسپارید.

ویژگی تعمیرگاه کنوود

1.اعزام تعمیرکار به محل شما در اسرع وقت

2. تعمیر یخچال کنوود در محل شما و با نظارت کامل شما

3. تکنیسین های آموزش دیده و حرفه ای

4. استفاده از قطعات اصلی اورجینال کنوود برای تعمیر لوازم خانگی شما

5. تعمیر یخچال کنوود با گارانتی

تعمیر یخچال کنوود در مدرن تکنیک

مدرن تکنیک، 20 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر یخچال کنوود را دارا می باشد. کنوود از شرکت هایی است که مدرن تکنیک را به عنوان تعمیرگاه رسمی کنوود قبول دارد و شما می توانید تعمیر یخچال کنوود و محصولات کنوود خود را با خیالی راحت به دست یکی از بهترین تعمیرگاه های کنوود در ایران بسپارید.

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌ کنوود و عدم امکان جابجایی تمامی یخچال‌ ها ما تعمیرات یخچال کنوود را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال کنوود می‌توانید تعمیر یخچال کنوود در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریز ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

خدمات تعمیرگاه یخچال کنوود

همانطور که گفته شد، خدمت اصلی که تعمیرگاه های رسمی کنوود برای شما انجام می دهند، تعمیر لوازم مختلف برند کنوود مثل یخچال های این شرکت است. اما از دیگر خدماتی که برای مشتریان اهمیت زیادی دارد، گارانتی محصولات مختلف کنوود است که تعمیرگاه های کنوود این خدمت را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند.

اگر لوازم خانگی شما قبل از موعدی که در گارانتی آن اشاره شده است خراب شده اند، شما میتوانید تعمیر آن را به صورت رایگان یا با هزینه خیلی کمتر برایتان انجام دهند. امروزه همه محصولات گارانتی دارند و این ویژگی برای مشتریان اهمیت زیادی دارد و تعمیرگاه های رسمی نیز علاقه دارند که رضایت مشتریان را حفظ کنند.

راهنمای خرید یخچال کنوود

اگر یک یخچال کنوود خریده اید و قصد نصب آن در منزل خود را دارید، باید به برخی از از نکات مهم دقت داشته باشید که بتوانید بهترین استفاده را از یخچال کنوود داشته باشید که در ادامه این نکات را به صورت خلاصه برایتان شرح می دهیم.

دفترچه راهنما یخچال کنوود 

انواع متنوعی از یخچال های کنوود وجود دارد، مثل یخچال فریزر تک، درب بالا، درب پایین، ساید بای ساید و دوقلو که هر کدام روش استفاده خود را دارند و باید دفترچه راهنمایشان را بررسی کنید تا اگر به تعمیر یخچال کنوود نیاز داشتید به راحتی مشکل یخچال خود را بیابید.

نحوه تراز کردن یخچال

یکی از مهم ترین کار هایی که باید با یخچال قبل از به برق زدن آن انجام دهید، این است که آن را تراز کنید. در غیر اینصورت یخچال شما ممکن است در حالت کج خود بماند و گذاشتن چیز های مختلف در آن سخت شود یا حتی مواد غذایی مختلف از آن به پایین بیفتد.

مطالعه راهنمای پنل نمایشگر

یکی دیگر از چیز  هایی که باید به آن دقت داشته باشید این است که بررسی کنید که پنل نمایشگر یخچال شما چه دکمه های مختلفی دارد و با کاربرد های هر کدام از آنها آشنا شوید تا بتوانید با کمترین مصرف برق، بهترین کارایی را از یخچال داشته باشید.

قطعات اصلی یخچال کنوود

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه رسمی کنوود این است که برای تعمیر یخچال کنوود در کشور های متنوع، به بهترین قطعات اورجینال کنوود دسترسی دارد و می توانند تعمیر یخچال کنوود را برای شما به نحو احسن انجام دهند. برای مثال مدرن تکنیک یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی کنوود در ایران است که شما می توانید تعمیر یخچال کنوود یا دیگر لوازم خانگی کنوود خود را به آن بسپارید و اطمینان داشته باشید که تعمیر یخچال کنوود شما با قطعات اصل کنوود انجام می شود.

در واقع شرکت کنوود با این کار تلاش می کند تا رضایت مشتری از برند خود را در بالاترین حد نگه دارد. برند کنوود قطعات اصل و اورجینال خود را در اختیار این تعمیرگاه های رسمی قرار می دهد تا بتوانند لوازم خانگی کنوود را با قطعات اصلی خود شرکت تعمیر کنند و این می تواند به عنوان یک ویژگی بسیار عالی برای این شرکت شناخته شود.

تاریخچه شرکت کنوود

• 1946: در این سال، کنث وود یک شرکت را در گاراژی در جنوب لندن تاسیس کرد و شروع به کار کرد. در ابتدای کار نیز این شرکت محصولات خود را در انگلستان تولید می کرد. اولین محصول این شرکت نیز تستر های A100 بود.

• 1950: در این زمان، کنث وود یک سرآشپز کنوود اختراع کرد. یک دستگاه که در واقع یک دستیار آشپز بود که با سیستمی غیر معمول تجهیز شده بود و در آن زمان طرفداران زیادی داشت.

• 1962: کنوود شرکت خود را به نزدیکی پورتسموث انگلستان انتقال داد تا امکانات بیشتری برای تولید لوازم خانگی مربوط به آشپزخانه داشته باشد.

• 1989: وود در یک کارخانه تریکوم در چین سرمایه گذاری کرد.

• 1993: در این زمان بود که گروه کنوود با خریدن Waymaster شروع به توسعه و گسترش خود کرد.

• 1997: در این زمان شرکت بیش از 80 توزیع کننده در سطح بین المللی داشت و کنث وود نیز در همین سال؛ در سن 81 سالگی در گذشت.

• 2001: کنوود نیز به جزئی از گروه دلونگی تبدیل شد تا محصولات و تولیدات خود را تقویت کند.

• 2009: کنوود ماشین سرآشپز خود را اختراع کرد. اولین ماشین آشپزی که با یک المنت گرماساز القایی که داخل دستگاه کار شده بود، همزمان کار مخلوط کردن و پخت را انجام می داد.

یخچال کنوود ساخت کجاست؟

همیشه یکی از مهم ترین سوالاتی که راجع به شرکت تولید کننده لوازم خانگی ایجاد می شودف این است که شرکت در کجا تاسیس شده است. شرکت کنوود یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی است که در ژاپن فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه هاچی اوچی در شهر توکیو در ژاپن قرار دارد. کنوود در سال 1946 تاسیس شد و تا امروز به یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی و برقی در جهان تبدیل شده است.

این شرکت تولید کننده لوازم متنوعی از قبیل یخچال، رادیو آماتور، تلویزیون، کولر، دستگاه های روتر وای فای، تجهیزات صوتی مختلف و بسیاری از لوازم خانگی دیگر است. یکی از مهم ترین نکات دیگر درباره این شرکت نیز این است که در سال 2008 با شرکت JVC ادغام شد و به شرکت جی وی سی کنوود کورپوریشن تبدیل شد و یکی از معضلات خریداران یخچال این برند تعمیر یخچال کنوود است که تعمیرگاه یخچال کنوود در مدرن تکنیک شما را در این مورد کاملا حمایت میکند.

لوازم خانگی از دسته مهم ترین وسایلی هستند که برای منزلمان تهیه می کنیم. هر کدام از این وسیله ها در انجام کاری به ما کمک می کنند و زندگی را برای ما آسان تر و بهتر می کنند. در واقع امروزه به واسطه پیشرفت تکنولوژی تا این حد، ما به دستگاه های مختلفی که کار های متنوع را برای ما انجام دهند یا راحت تر کنند، نیاز داریم. یکی از مهم ترین این لوازم، یخچال های آشپزخانه می باشند.

یخچال کنوود یکی از مهم ترین لوازم در آشپزخانه است که وظیفه خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها را به عهده دارد. در کل تمامی مواد غذایی که امکان خراب شدن آنها وجود دارد، در فضای سرد یخچال، ماندگاری بیشتری خواهند داشت. به کمک این دستگاه شما می توانید میوه ها، گوشت، نوشیدنی هایی مانند شیر و مواد غذایی بسیار زیادی را خنک نگه دارید تا خراب نشوند تعمیر یخچال کنوود از دغد

در دنیا کشور ها و شرکت های بسیار زیادی به تولید یخچال های متنوع مشغولند و یکی از نام آشنا ترین برند های تولید لوازم خانگی که در تولید یخچال نیز تخصص بالایی دارد، برند کنوود است. 

تعمیرگاه رسمی یخچال کنوود

یکی از مهم ترین خدماتی که هر شخصی در نهایت به آن نیاز خواهد داشت، تعمیر یخچال کنوود خراب شده در خانه خود است. تعمیر کردن وسایل منزل یکی از کار هایی است که برای برخی از وسایل مثل یخچال بسیار اهمیت دارد. افراد بسیاری در حوزه تعمیر یخچال کنوود تخصص دارند و این خدمت را به مشتریان می رسانند اما بهترین تعمیر کاری که می توانید برای تعمیر یخچال کنوود خود به خانه بیاورید کیست؟

یکی از ویژگی های برند بزرگ لوازم خانگی کنوود این است که در بسیاری از کشور ها تعمیرگاه رسمی کنوود وجود دارند تا شما بتوانید تعمیرات یخچال کنوود خود را به طور کامل به آنها بسپارید. یکی از مهم ترین برتری های این تعمیرگاه ها نسبت به تعمیرگاه های معمولی این است که تکنیسین های آنها، آموزش دیده اند و می توانند مشکلات وسایل شما را به نحو احسن حل کنند.

برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با کارشناس لمس کنید