نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

نمایندگی وایت هاوس در تهران ، خدمات فروش، تعمیر و سرویس انواع محصولات وایت هاوس را به کاربران این محصول ارائه می نماید. کاربران وایت هاوس در هریک از نقاط تهران می توانند با نمایندگی وایت هاوس در تهران تماس گرفته و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند گردند. تیمِ کارشناسان مجرب و متعهدِ نمایندگی وایت هاوس با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و تجهیزاتی با درجه‌کیفیِ عالی، بالاترین سطح خدمات را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.
اطلاعات شعبه های نمایندگی

(وایت هاوس)

تماس با شعبه شمال تهران تماس با شعبه غرب تهران تماس با شعبه شرق تهران تماس با شعبه جنوب تهران

مهم:

به خاطر داشته باشید ، در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات وایت هاوس ، آن را به نمایندگی مجاز وایت هاوس بسپارید و محصول خود را با کیفیتی همچون گذشته در اختیار داشته باشید. نمایندگی وایت هاوس در تهران علاوه بر خدمات تعمیر، فروش انواع محصولات وایت هاوس را نیز انجام می دهد. لذا با خرید از نمایندگی می توانید کالای اصل و با کیفیت را در اختیار داشته باشید. از دیگر خدمات نمایندگی وایت هاوس در تهران آموزش تعمیرات وایت هاوس است.


ویژگی های نمایندگی وایت هاوس در تهران

خدماتِ ارائه شده در نمایندگی وایت هاوس در تهران دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی خود متمایز ساخته است . دراین قسمت به شرح برخی از این ویژگی ها می پردازیم.

 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی جهت تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده
 • در اختیار داشتن آرشیوی جامع از قطعات تمامی محصولات وایت هاوس
 • اطلاع‌رسانی مراحل تعمیر محصول با استفاده از سیستم پیامک کوتاه
 • امکان استفاده از شبکه‌های مجازی جهت اطلاع رسانی به ارباب رجوع
 • برآورد هزینه و تخمین آن پیش از اقدام به تعمیر و اطلاع‌رسانی به مشتری
 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش و پس از تعمیر دستگاه
 • بهره‌مندی از به‌روزترین ابزاآلات تعمیر و ترمیم
 • به‌کارگیری کارشناسان باسابقه و دارنده‌ی مدارک بین‌المللی
 • استفاده از ابزارآلات تعمیر که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات وایت هاوس را دارند
 • تست محصول تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از تعمیر آن
 • تعهد نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی
کارشناس متخصص قیمت مناسب تعمیرات تعمیرات فوری در محل
کارشناسان متخصص قیمت پایین تعمیرات تعمیرات فوری در محل

خدمات در محل، نمایندگی وایت هاوس در تهران

نمایندگی وایت هاوس در تهران ، جهت رفاه حال کاربران گرامی  در تهران ، اقدام به راه اندازی بخش خدمات در محل نموده است. کاربران محصولات وایت هاوس در هر نقطه از تهران می توانند از طریق یک تماس با نمایندگی وایت هاوس در تهران تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر خدمات د ر محل وایت هاوس ثبت نمایند.

کارشناس در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شده و در صورت نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی دستگاه را پس از پذیرش به نمایندگی وایت هاوس در تهران انتقال می دهد، بعد از عیب یابی و طی روند تعمیرات ، دستگاه در محل مورد نظر مشتری تحویل داده می شود. لذا کاربران وایت هاوس در تهران اگر به هر دلیل امکان مراجعه ی حضوری ندارند می توانند از سرویس خدمات در محل بهره مند شوند.

کادر فنی تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، کارد فنی که برای ارائه خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس در منزل اعزام می شوند، افراد دوره دیده ای هستند که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات این محصول دارند. این افراد، با استفاده از دانش فنی و مهارت بالای خود، یخچال را به دقت وارسی کرده و مشکل و منشأ بروز آن را شناسایی می نمایند.

پس از طی این مرحله، از تجهیزات و ابزاری که به همراه دارند استفاده کرده و یخچال وایت هاوس را به صورت تخصصی تعمیر می کنند. برای این تکنسین ها فرق چندانی ندارد که یخچال از نوع ساید بای ساید باشد یا دو قلو، یخچال باشد یا یخچال فریزر؛ آنها با مهارت خود می توانند تقریبا همه مشکلات عملکردی این محصول را برطرف کرده و در صورت نیاز، اقدام به تعویض قطعات فرسوده این محصول نمایند.

خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل

اقداماتی همچون عیب یابی تخصصی، تعمیر و تعویض موتور، تعویض لاستیک دور درب، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرما، برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نامطبوع، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع نواقص و ایرادات سیم برق، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، اصلاح تنظیمات یخچال، تراز کردن یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر و تعویض کمپرسور، تعویض لامپ، تعمیر یا تعویض فن، ترمیم ایرادات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه، ترمیم فن تغذیه، تعمیر تخصصی برد و تعویض  این قطعه در صورت نیاز و … عمده خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل به شمار می روند. مرکز جنرال سرویس، تمامی این خدمات را ضمانت می کند تا از بابت اصالت اقدامات انجام شده و قطعات یدکی اطمینان کامل داشته باشید.

تماس با تعمیرگاه