نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران ، خدمات فروش، تعمیر و سرویس انواع محصولات جنرال الکتریک را به کاربران این محصول ارائه می نماید. کاربران جنرال الکتریک در هریک از نقاط تهران می توانند با نمایندگی جنرال الکتریک در تهران تماس گرفته و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند گردند. تیمِ کارشناسان مجرب و متعهدِ نمایندگی جنرال الکتریک با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و تجهیزاتی با درجه‌کیفیِ عالی، بالاترین سطح خدمات را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.
تلفن تماس شعبه های نمایندگی جنرال الکتریک

تماس با شعبه شمال تهران تماس با شعبه غرب تهران تماس با شعبه شرق تهران تماس با شعبه جنوب تهران

مهم:

به خاطر داشته باشید ، در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات جنرال الکتریک ، آن را به نمایندگی مجاز جنرال الکتریک بسپارید و محصول خود را با کیفیتی همچون گذشته در اختیار داشته باشید. نمایندگی جنرال الکتریک در تهران علاوه بر خدمات تعمیر، فروش انواع محصولات جنرال الکتریک را نیز انجام می دهد. لذا با خرید از نمایندگی می توانید کالای اصل و با کیفیت را در اختیار داشته باشید. از دیگر خدمات نمایندگی جنرال الکتریک در تهران آموزش تعمیرات جنرال الکتریک است.


ویژگی های نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

خدماتِ ارائه شده در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی خود متمایز ساخته است . دراین قسمت به شرح برخی از این ویژگی ها می پردازیم.

 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی جهت تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده
 • در اختیار داشتن آرشیوی جامع از قطعات تمامی محصولات جنرال الکتریک
 • اطلاع‌رسانی مراحل تعمیر محصول با استفاده از سیستم پیامک کوتاه
 • امکان استفاده از شبکه‌های مجازی جهت اطلاع رسانی به ارباب رجوع
 • برآورد هزینه و تخمین آن پیش از اقدام به تعمیر و اطلاع‌رسانی به مشتری
 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش و پس از تعمیر دستگاه
 • بهره‌مندی از به‌روزترین ابزاآلات تعمیر و ترمیم
 • به‌کارگیری کارشناسان باسابقه و دارنده‌ی مدارک بین‌المللی
 • استفاده از ابزارآلات تعمیر که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات جنرال الکتریک را دارند
 • تست محصول تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از تعمیر آن
 • تعهد نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی
کارشناس متخصص قیمت مناسب تعمیرات تعمیرات فوری در محل
کارشناسان متخصص قیمت پایین تعمیرات تعمیرات فوری در محل

خدمات در محل، نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران ، جهت رفاه حال کاربران گرامی  در تهران ، اقدام به راه اندازی بخش خدمات در محل نموده است. کاربران محصولات جنرال الکتریک در هر نقطه از تهران می توانند از طریق یک تماس با نمایندگی جنرال الکتریک در تهران تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر خدمات د ر محل جنرال الکتریک ثبت نمایند.

کارشناس در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شده و در صورت نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی دستگاه را پس از پذیرش به نمایندگی جنرال الکتریک در تهران انتقال می دهد، بعد از عیب یابی و طی روند تعمیرات ، دستگاه در محل مورد نظر مشتری تحویل داده می شود. لذا کاربران جنرال الکتریک در تهران اگر به هر دلیل امکان مراجعه ی حضوری ندارند می توانند از سرویس خدمات در محل بهره مند شوند.

کادر فنی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، کارد فنی که برای ارائه خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل اعزام می شوند، افراد دوره دیده ای هستند که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات این محصول دارند. این افراد، با استفاده از دانش فنی و مهارت بالای خود، یخچال را به دقت وارسی کرده و مشکل و منشأ بروز آن را شناسایی می نمایند.

پس از طی این مرحله، از تجهیزات و ابزاری که به همراه دارند استفاده کرده و یخچال جنرال الکتریک را به صورت تخصصی تعمیر می کنند. برای این تکنسین ها فرق چندانی ندارد که یخچال از نوع ساید بای ساید باشد یا دو قلو، یخچال باشد یا یخچال فریزر؛ آنها با مهارت خود می توانند تقریبا همه مشکلات عملکردی این محصول را برطرف کرده و در صورت نیاز، اقدام به تعویض قطعات فرسوده این محصول نمایند.

خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

اقداماتی همچون عیب یابی تخصصی، تعمیر و تعویض موتور، تعویض لاستیک دور درب، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرما، برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نامطبوع، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع نواقص و ایرادات سیم برق، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، اصلاح تنظیمات یخچال، تراز کردن یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر و تعویض کمپرسور، تعویض لامپ، تعمیر یا تعویض فن، ترمیم ایرادات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه، ترمیم فن تغذیه، تعمیر تخصصی برد و تعویض  این قطعه در صورت نیاز و … عمده خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل به شمار می روند. مرکز جنرال سرویس، تمامی این خدمات را ضمانت می کند تا از بابت اصالت اقدامات انجام شده و قطعات یدکی اطمینان کامل داشته باشید.

تماس با تعمیرگاه