تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر

تعمیر مایکروفر

تست اجاق مایکروویو

اگر مایکروویو شما گرم نمی شود، یا بخشی از آن خراب است، برای تهیه یک مایکروفر جدید عجله نکنید. اول با ما تماس بگیرید! ما آماده ایم تعمیر مایکروویو در تهران انجام دهیم. ما تمام اطلاعات را از طریق تلفن از شما دریافت می کنیم و به شما می گوییم که آیا مایکروویو شما ارزش تعمیر کردن را دارد یا خیر. ما یک برآورد بسیار دقیق و معقول به شما ارائه خواهیم داد. با تعمیر مایکروویو خود در مقابل خرید مایکروویو جدید، پول زیادی را پس انداز خواهید کرد. 

تخصصی ترین تعمیرگاه مایکروویو + تست اشعه مایکروویو+تمامی برندها

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر-جنرال سرویس.متخصصان تعمیر مایکروویو آماده تعمیر مایکروویو شما هستند. خواه مایکروویو شما توکار باشد، مستقل یا ترکیبی مایکروویو/، ما می‌توانیم به شما در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است داشته باشید کمک کنیم. خدمات ما سریع و مقرون به صرفه است. تیم تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای دارای آموزش های کارخانه ای و دارای گواهینامه و تمامی برندهای اصلی مایکروفر می باشد. این برندها عبارتند از GE، Kenmore، LG، Maytag، Panasonic، Samsung، Sharp، Frigidaire و موارد دیگر. ما می توانیم تعمیر مایکروفر را در هر مدل یا برندی انجام دهیم. ما در مدل های پیشرفته و اروپایی مایکروویو تخصص داریم.

درباره ما:

تعمیر لوازم خانگی جنرال سرویس نامی شناخته شده درتعمیرات مایکروویو یا ماکروفر در تهران و همچنین کلیه تعمیرات لوازم خانگی دیگر است. ما کار برجسته تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهیم.. منطقه خدمات ما شامل شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، وجنوب تهران و همچنین مناطق اطراف است. ما یک مرکز تعمیرات قابل اعتماد هستیم و سخت تلاش می کنیم تا مشتریان خود را راضی نگه داریم. ما تمامی برندها و مدل های لوازم خانگی را تعمیر می کنیم.

ما تجربه، مهارت و دانش زیادی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم. شرکت ما می تواند اجاق مایکروویو معیوب شما را تعمیر کند و ما این کار را سریع انجام خواهیم داد. همچنین، ما برای خدمات عالی به مشتریان ارزش قائل هستیم، بنابراین مطمئن می شویم که همه تکنسین های ما همیشه مؤدب و حرفه ای هستند.

فرآیند تعمیر مایکروفر:

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر اگر مایکروفر شما نیاز به تعمیر دارد، فقط با ما تماس بگیرید. ما تخمین بسیار دقیقی را به شما ارائه خواهیم داد و با یکی از کارشناسان تعمیر مایکروویو خود برای شما وقت تعمیر لوازم خانگی خواهیم گرفت. آنها در کمترین زمان در خانه شما خواهند بود. تعمیر ما اجاق مایکروویو شما را بررسی کرده و جدا می کند و به سرعت یک برنامه عمل را تعیین می کند. معمولاً با مایکروویو، قطعات شکسته هستند که باعث دردسر می شوند. اما نگران نباشید، ما اکثر قطعات را با خود می آوریم. قطعاتی که ما حمل می کنیم قطعات باکیفیت و قیمت مناسبی هستند. مشکل اجاق مایکروویو شما هر چه باشد، ما قادر خواهیم بود راه حلی ساده و سریع برای آن پیدا کنیم.

در اینجا برخی از مشکلاتی که اغلب در مایکروویوها پیدا می کنیم آورده شده است:

 • مایکروویو کار نمی کند
 • جرقه در داخل مایکروویو
 • صفحه گردان مایکروویو نمی چرخد
 • مایکروویو گرم نمی کند
 • مایکروویو صداهای وزوز تولید می کند
 • بخش هایی از در یا چفت در حال جدا شدن هستند

در نهایت، کار ما تمام شد، و ما یک بررسی ایمنی انجام می دهیم و مطمئن می شویم که همه چیز به برق وصل است. ما یک مایکروویو کاملاً کاربردی و تمیز را به شما ارائه می دهیم. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه صحیح نگه داشتن دستگاه خود به شما می دهیم. با نگهداری مناسب، یک اجاق مایکروویو متوسط ​​می تواند سال ها دوام بیاورد.

آموزش:گرفتن بوی بد مایکروفر

چرا ما را برای تعمیر مایکروفر برای شما انتخاب کنید؟

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر-شما می توانید به ما اعتماد کنید تا تعمیر مایکروفر را در جنرال سرویس برای شما انجام دهیم زیرا ما تجربه زیادی داریم. شرکت ما سال هاست که تعمیرات لوازم خانگی را انجام می دهد. تکنسین های ما و بسیار ماهر و دارای گواهی کارخانه برای انجام کار خود هستند. مایکروویو شما هر برند یا مدلی که باشد، ما دقیقا بهترین و ارزان ترین راه را برای تعمیر آن می دانیم. ما همچنین از آخرین فناوری استفاده می کنیم. مایکروویوها آن روزها از نظر فناوری پیچیده‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند و ما مطمئن می‌شویم که متخصصان تعمیر در مورد آنچه در حال وقوع است به‌روز باشند.

همچنین، شرکت ما تمام تلاش خود را می کند تا تا حد امکان در هزینه شما صرفه جویی کند. قیمت تعمیرات ما بسیار مناسب است. همچنین، ما نمایندگی هایی را می شناسیم که می توانند قطعات با کیفیت خوب و قیمت مناسب را برای شما تهیه کنند. تعمیر مایکروویو شما بسیار ارزان تر از تهیه یک مایکروویو جدید خواهد بود. به علاوه دردسر بسیار کمتر.

خدمات مشتری ما به سادگی بهترین است. افرادی که برای ما کار می کنند نه تنها متخصصان برتر در زمینه خود هستند، بلکه افرادی عالی، دوستانه و مفید نیز هستند. ما سعی می کنیم یک نوبت تعمیر لوازم خانگی را سریع و آسان برای شما بگذاریم. وقت شما برای ما ارزشمند است!

تعمیرات مایکروفر

اجازه دهید جنرال سرویس مایکروویو شما را سریع و مقرون به صرفه تعمیر کند

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر-هیچ آشپزخانه ای بدون مایکروویو کامل نیست. این وسایل کوچک واقعاً زندگی را آسان‌تر می‌کنند و به شما امکان می‌دهند غذاها را گرم کنید، غذاهای از پیش آماده شده بپزید، غذاهای یخ زده و خیلی چیزهای دیگر را یخ‌زدایی کنید. اما، اگر به درستی کار نکند، چه کار می کنید؟

می توانید با تعمیرگاه لوازم خانگی جنرال سرویس تماس بگیرید تا مایکروفر خود را سریع و مقرون به صرفه تعمیر کنید. تکنسین های تعمیرات ما به صورت 24 ساعته آماده کمک به شما در رفع تمامی نیازهای تعمیرات لوازم خانگی شما هستند.

تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی کوچک ما می توانند هر مشکلی را حل کنند

اگر به دنبال نزدیکترین تکنسین تعمیر مایکروویو خود هستید، دیگر دنبال این کار نباشید. ما مهارت و تخصص مربوطه را برای اطمینان از تعمیرات حرفه ای داریم. در اینجا برخی از مشکلات رایج اجاق مایکروویو که حل می کنیم آورده شده است:

مایکروویو روشن نمی شود

اول از همه، اگر یک مایکروویو کانتر سنتی است، مطمئن شوید پریز برقی که به آن وصل شده است معیوب نباشد. اگر پریز به درستی کار نمی کند، برای تعمیر آن به یک برقکار نیاز دارید.

هم در مایکروویوهای داخلی و هم در مایکروویوهای رومیزی، خرابی سوئیچ در یا شکستگی فیوز حرارتی یا سرامیکی ممکن است مشکل باشد. اطمینان حاصل کنید که از یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی واجد شرایط برای تشخیص و رفع مشکل کمک می‌خواهید.

فن اگزوز کار نمی کند

مسدود شدن فیلتر می تواند مانع از کارکرد فن شما شود. یا باید فیلتر را تمیز کنید یا تعویض کنید. اگر مشکل از فیلتر نیست، احتمالاً مشکل از موتور فن است.  

پد لمسی پاسخ نمی دهد

پد لمسی که پاسخگو نیست ممکن است به دلیل معیوب بودن برد کنترل یا سوئیچ غشایی باشد. برای رفع یکی از این مشکلات، ممکن است به کمک یک تکنسین تعمیرکار متخصص نیاز داشته باشید.

مایکروویو گرم نمی کند 

ممکن است نیاز به تعویض قطعاتی مانند دیود ولتاژ بالا یا مگنترون داشته باشید.

تعمیر مایکروفر

مایکروویو نمی چرخد

اگر چرخش سینی مایکروویو متوقف شود، گرما نمی تواند غذا یا نوشیدنی را به طور یکنواخت گرم کند. این ممکن است ناشی از شکستگی موتور محرک یا ترک خوردگی یا شکستگی راهنمای غلتکی باشد. می توانید با تعویض قسمت آسیب دیده آن را تعمیر کنید.

مایکروویو صدای زیادی ایجاد می کند

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر-این کاملا طبیعی است که مایکروویو شما هنگام استفاده صدا ایجاد کند. اما، اگر بیش از حد نویز باشد، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. برای تشخیص مشکل با یک تکنسین مجرب تماس بگیرید.

تعمیرات انواع مایکروفر را انجام می دهیم

تکنسین های تعمیر ما می توانند خدمات تعمیر با کیفیتی را برای انواع مختلف مایکروویو از جمله کانتر، زیر کابینت، زیر پیشخوان، توکار و اجاق های همرفتی ارائه دهند. مایکروفرهای AEG، Whirlpool، Siemens، Kelvinator، Bosch، Smeg، KIC، Defy، Hisense، Samsung و LG را (در میان سایر برندهای معروف) تعمیر می کنیم.

تعمیر مایکروفر

قطعات مایکروفر را تعویض می کنیم

برای تعویض قطعات آسیب دیده مایکروفر از جمله:

 • فیلترها
 • لامپ ها
 • لوله مگنترون
 • فیوز
 • تبدیل کننده
 • دیود
 • محافظ های حرارتی و فیوزهای حرارتی
 • خازن

تعمیر مایکروفر در مقابل تعویض

هنگامی که اجاق مایکروویو شما به درستی کار نمی کند، باید تصمیم بگیرید که آیا تعویض یا تعمیر آن منطقی تر است یا خیر. 

شایان ذکر است که اکثر اجاق های مایکروویو حدود 10 سال عمر می کنند. اگر مایکروویو شما نسبتا نو است و هزینه تعمیر آن زیاد نیست، ارزش تعمیر را دارد. 

با کارشناسان تماس بگیرید

برای قیمت مناسب تعمیر لوازم خانگی امروز با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید:

77581928-22873258-88654356-33529837

خدمات تعمیر مایکروفر

مشکلات مایکروویو؟ اجازه دهید تکنسین های لوازم خانگی ما آن را تعمیر کنند!

اجاق های مایکروویو در صدها میلیون خانه در سراسر جهان یافت می شوند. تهیه غذای داغ به سرعت و به راحتی در دسترس شما و خانواده تان است، آنها واقعاً معجزه فناوری مدرن هستند. اجاق‌های مایکروویو که در استفاده از الکتریسیته بسیار کارآمد هستند، از تشعشعات مایکروویو استفاده می‌کنند که مولکول‌های آب، چربی و قند را به حرکت اتمی تحریک می‌کند – که به عنوان گرما نیز شناخته می‌شود. هنگامی که این فرآیند توسط قطعات شکسته یا آسیب دیده مانع می شود، وقت آن است که خدمات تعمیر مایکروویو را از کارشناسانی که می توانید به آنها اعتماد کنید، انجام دهید.

انواع مایکروفر که ما تعمیر می کنیم

 • کانتر : این ها در اندازه ها و وات های مختلفی هستند. با این حال، فضای با ارزش پیشخوان را اشغال می کنند و هیچ سیستم تهویه ای ارائه نمی دهند. ما معمولاً این نوع محبوب مایکروفر را تعمیر می کنیم.
 • سبک کشو : اینها در زیر یک اجاق گاز دیواری یا میز نصب می شوند و به بیرون می لغزند. ارتفاع آنها باعث می شود برای همه اعضای خانواده راحت باشند. مشکلات اجاق مایکروویو به سبک کشوی با کارشناسان تعمیر ما قابل مقایسه نیست.
 • بیش از حد : این مدل های لوازم خانگی ترکیبی از اجاق مایکروویو و هود برد برای صرفه جویی در فضا و عملکرد هستند. تکنسین های ما با این نوع مایکروفر و مسائل رایج آن آشنا هستند.
 • توکار : اینها به طور یکپارچه با کابینت ترکیب می شوند و مانند یک اجاق معمولی دارای یک درب کشویی هستند. آنها معمولاً روی اجاق ها نصب می شوند. در صورت نیاز به تعمیر مایکروویو داخلی خود به ما اطلاع دهید.

مارک های مایکروویو که ما معمولاً به آنها خدمات می دهیم:

 • GE
 • سامسونگ
 • وسایل آشپزخانه
 • گرداب
 • Maytag

مشکلات رایج مایکروویو که ما تعمیر می کنیم

اگر با هر یک از این مشکلات مواجه شدید، برای تعمیر مایکروفر با ما تماس بگیرید:

 • مایکروویو کار نمی کنداگر مطمئن هستید که مایکروویو به برق وصل است و درب آن به درستی بسته شده است، مقصر احتمالا فیوز است. اگر جریان الکتریکی خیلی قوی شد یا در مایکروویو را محکم کوبیدید، ممکن است فیوز منفجر شده باشد. اگر تعویض فیوز جواب نداد، ممکن است سوئیچ درب نیز معیوب باشد. برای تعمیر مایکروویو با ما تماس بگیرید.
 • جرقه هایی در داخل مایکروویو وجود دارد.در صورتی که فویل یا ظروف را در مایکروویو قرار دهید، اگر پاشیده شدن مواد غذایی مشتعل شود، اگر یک دیود ولتاژ بالا کوتاه شود، یا اگر همزن معیوب (از شکسته شدن موتور فن یا تسمه همزن) باعث گرما شود، جرقه ممکن است رخ دهد. تمرکز در یک منطقه تعمیر مایکروویو را از کارشناسانی که به آنها اهمیت می دهند دریافت کنید.
 • صفحه گردان نمی چرخد.اگر میز گردان شما نمی چرخد، ممکن است لازم باشد چرخ فلک مجدداً روی مکانیسم چرخش تنظیم شود. این مشکل همچنین ممکن است ناشی از فرسودگی یا دوپارگی بوش درایو صفحه گردان باشد. مشکل دیگری که می تواند باعث این مشکل شود، خرابی موتور سینی است. تکنسین های ما می توانند صفحه گردان مایکروویو شما را عیب یابی و تعمیر کنند.
 • مایکروویو غذا را گرم نمی کند.اگر مایکروویو شما روشن است اما غذای شما را گرم نمی کند و صدای وزوز بلندی می شنوید، ممکن است مگنترون، خازن یا دیود معیوب داشته باشید. بهتر است این تکنسین ها را توسط تکنسین های حرفه ای تعمیر مایکروویو، مانند مستر لوازم خانگی، تعویض یا تعمیر کنید.
 • تاچ پد فقط به صورت متناوب کار می کند.پد لمسی مایکروویو شما ممکن است در اثر هجوم آب یا حشرات آسیب دیده باشد و شما را از انتخاب درست تنظیمات غذایتان باز دارد. این بدان معناست که برای اطمینان از عملکرد صحیح، باید پد لمسی را تعویض یا تعمیر کنید. برای تعمیر مایکروویو که می توانید به آن اعتماد کنید، با متخصصین مستر لوازم خانگی در محل خود تماس بگیرید!

قطعات برای مایکروفر

تکنسین های ما می توانند هر یک از موارد زیر را جایگزین کنند:

تعمیرات مایکروویو یا ماکروفر

 • چراغ ها
 • فیوزها
 • سوئیچ ها
 • خازن ها
 • موتورهای فن
 • موتورهای سینی
 • بوش ها را برانید
 • تسمه همزن
 • دیودها
 • مگنترون ها

اگر با مشکلی در اجاق مایکروویو خود مواجه هستید، با ما تماس بگیرید تا خدمات تعمیر مایکروویو درجه یک از تکنسین های مجرب در جنرال سرویس با ما تماس بگیرید.

ما می دانیم که خرابی مایکروویو یک ناراحتی در زندگی پرمشغله شما است و می خواهیم با تشخیص و رفع مشکل در سریع ترین زمان ممکن به شما کمک کنیم.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر ال جی

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر میدیا

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر بوتان

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر دلونگی

نمایندگی تعمیرات مایکروویو و ماکروفر فلر

برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با کارشناس لمس کنید