تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول تخصص جنرال سرویس سنتر است.اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما معیوب شده است کارشناسان جنرال سرویس در کمترین زمان. و با بهترین کیفیت ماسین لباسشویی ویرپول شما را تعمیر میکنند.

برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول همین الان با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیرات و خدمات ماشین لباسشویی ویرپول شما را راهنمایی کنند.

جنرال سرویس لیستی از شایع ترین خرابی های ماشن لباسشویی ویرپول را تهیه کرده است.شاید با مطالعه مطالب زیر مشکل شما حل شود.

عمده ترین نقص هایی که ممکن است در ماشین لباسشویی ویرپول رخ دهد در زیر لیست شده است.

1. ماشین لباسشویی ویرپول آب نمی گیرد.

شیر آب ممکن است بسته باشد. شیلنگ ورودی آب ممکن است خم شده باشد.  ورودی آب را بررسی و اصلاح کنید. شیلنگ ورودی آب ممکن است گرفتگی داشته باشد. فیلترهای شیلنگ ورودی آب را تمیز کنید.
درب ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است کاملا بسته نباشد. درب دستگاه خود را بررسی کنید. ماشین لباسشویی
ویرپول آب را تخلیه نمی کند. شلنگ تخلیه ممکن است گرفتگی یا پیچ خوردگی داشته باشد. شلنگ تخلیه را بررسی کنید. اگر گرفتگی دارد، آن را تمیز کنید. فیلتر پمپ ممکن است مسدود شده باشد. فیلتر پمپ را تمیز کنید. ممکن است موتور پمپ خراب شده باشد. با یک جدید جایگزین کنید.

2. ماشین لباسشویی ویرپول به محض پر شدن خالی می شود.

انتهای شیلنگ تخلیه آب ممکن است نسبت به دستگاه خیلی کم باشد یا روی زمین افتاده باشد. شیلنگ تخلیه آب باید در ارتفاع مناسب قرار گیرد.

3. لرزش ماشین لباسشویی ویرپول;

ممکن است پایه های ماشین لباسشویی ویرپول تنظیم نشود. باید پاهایشان مرتب باشد.
ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. از تماس با زمین سخت باید اجتناب شود.
ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است بیش از ظرفیت خود با لباس های شسته شده پر شود و یا ممکن است لباس ها به طور ناهموار قرار بگیرند.

4. ماشین لباسشویی ویرپول بسیار پر سر و صدا است.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول-بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره باید برداشته شود، درام باید با دست چرخانده شود، اگر سر و صدا از یاتاقان ها می آید، مهر و موم یاتاقان ها و یاتاقان ها باید تعویض شوند. ممکن است بدنه یاتاقان درام شل شده باشد. بلبرینگ درام چک می شود. اگر پیچ و مهره های بلبرینگ شل هستند، باید به خوبی سفت شوند. یاتاقان های موتور واشر ممکن است معیوب باشند. موتور را بدون تسمه روی موتور روشن کنید. اگر صدا از بلبرینگ موتور می آید، بلبرینگ موتور باید تعویض شود. ممکن است جسمی بین درام و درام فرار کرده باشد. شی باید حذف شود.
ممکن است مقاومت از بین برود و به درام ساییده شود، بخاری باید بررسی شود و اگر سر جایش نیست، باید تعویض شود. کمک فنرها ممکن است معیوب باشند. کمک فنرها را چک کنید. اگر معیوب است باید تعویض شود.

5. ماشین لباسشویی ویرپول خشن کار می کند.

ممکن است پایه های تکیه گاه دستگاه از تعادل خارج شده باشد، پایه های حامل باید متعادل باشند.
کمک فنرها ممکن است معیوب باشند یا پیچ های اتصال ممکن است شل شده باشند. ضربه گیرها باید بررسی شوند.
اگر معیوب است باید تعویض شود. اگر پیچ های اتصال شل هستند، باید آنها را سفت کنید.
فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود خارج شوند. فنرهای تعلیق را بررسی کنید. اگر جدا شد آن را تعویض کنید.

6. کف بیش از حد در کشوی مواد شوینده ماشین لباسشویی ویرپول در حال تشکیل است.

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از شوینده هایی استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی اتوماتیک قابل استفاده هستند.

7. ماشین لباسشویی ویرپول از کشوی مواد شوینده آب نشت می کند.

فشار آب ورودی ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است بالا باشد، فشار آب ورودی دستگاه باید با بستن شیرهای آب اصلی کاهش یابد.
پاهای نگهدارنده ممکن است متعادل نباشند، پاهای نگهدارنده باید متعادل باشند.
کشوی مواد شوینده به خوبی در شیار خود جای نمی گیرد یا ممکن است در کشو ترک خورده باشد. کشو را بردارید. اطراف و محفظه را کاملا تمیز کنید. جایگزینش کن. کشوی ترک خورده باید تعمیر یا تعویض شود.

8. ماشین لباسشویی ویرپول مواد شوینده را جمع نمی کند.

فشار آب ممکن است کم باشد. فشار آب باید حداقل 1 بار باشد. با بازکردن آبنما و افزایش فشار آب می توان مشکل را حل کرد.
دریچه کشوی مواد شوینده ممکن است بسته باشد. درب کشوی مواد شوینده را بررسی کنید. مشکل باید با اصلاح دریچه گاز حل شود. شیرهای ورودی آب (شیر) ممکن است معیوب باشند. شیرهای ورودی آب را بررسی کنید. اگر معیوب است، آن را با یک مورد جدید جایگزین کنید. اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما همچنان به کار خود ادامه می دهد، توصیه می کنیم با خدمات فنی ویرپول ( 444 48 63 ) تماس بگیرید.

9. آب گردابی که از کشوی ماشین لباسشویی سرریز می شود.

ممکن است مواد شوینده بیش از حد اضافه شده باشد. ماشین لباسشویی ویرپول را چندین بار بشویید و آبکش کنید.
مواد شوینده ممکن است با دست داخل دستگاه ریخته شده باشد. مواد شوینده را از دستگاه تمیز کنید و اجازه دهید دستگاه بارها تخلیه و تخلیه شود. باید از مواد شوینده تولید شده برای ماشین های اتوماتیک استفاده شود. اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما همچنان به کار خود ادامه می دهد، توصیه می کنیم با خدمات فنی ویرپول ( 444 48 63 ) تماس بگیرید.

10. آب از زیر ماشین لباسشویی ویرپول نشت می کند.

ممکن است شیلنگ های ورودی و لوله های تخلیه شل شده یا ترکیده باشند یا اتصالات شلنگ شل شده باشند. شیلنگ ها را چک کنید. هر شیلنگی که جدا شده است را تعویض کنید. شیلنگ های پاره شده باید تعویض شوند. درزگیر دم درب ممکن است سوراخ شده باشد. مهر و موم دم درب باید بررسی شود. اگر سوراخ شد باید تعویض شود. ممکن است دیگ به مرور زمان سوراخ شده باشد. در صورت سوراخ شدن دیگ، سوراخ یا تعمیر می شود یا دیگ باید تعویض شود. ممکن است مقاومت حرکت کرده باشد. مقاومت باید بررسی شود. اگر جابجا شده یا شل است، باید محکم به آن متصل شود.
با انجام تعمیرات لازم می توانید از خرابی ماشین لباسشویی ویرپول خود جلوگیری کنید. اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما همچنان به کار خود ادامه می دهد، با خدمات فنی ویرپول تماس بگیرید.

 

سرویس ماشین لباسشویی

خدمات حرفه ای ما

تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول

اجسام خارجی باقی مانده در فیلتر پمپ ممکن است به محصول آسیب برساند یا باعث ایجاد مشکلات صوتی شود.

خدمات فنی ماشین لباسشویی ویرپول

ما مشکلات ساده خرابی ماشین لباسشویی را در محل تعمیر می کنیم.

 

از آنجایی که کپک و کثیفی خیلی سریع در ماشین جمع می شود، ممکن است لازم باشد سالی یک بار تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی انجام شود.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

هنگامی که ماشین لباسشویی ها خراب می شوند یا طبق معمول کار نمی کنند، باید با تماس با ما از متخصص کمک بگیرید.

لوازم یدکی ماشین لباسشویی ویرپول

هنگامی که شما نیاز به تعویض هر قطعه ای در مورد قطعات یدکی ماشین لباسشویی دارید، به لطف طیف محصولات ما با قطعات یدکی کاملا اورجینال، قادر خواهید بود به محصولات مناسب 


برچسب ها؛

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول نارمک، تعمیر ماشین لباسشویی گیشا، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول سعادت آباد، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شریعتی، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول پاسداران، خدمات فنی ماشین لباسشویی ویرپول، خدمات مشتریان ماشین لباسشویی ویرپول، مرکز خدمات ماشین لباسشویی ویرپول، ماشین لباسشویی ویرپول، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول یوسف آباد, ماشین لباسشویی ویرپول من خراب است, خرابی ماشین لباسشویی ویرپول, شماره سرویس ماشین لباسشویی ویرپول

برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با کارشناس لمس کنید